Konsorcjum. Tom 1

Konsorcjum. Tom 1 - A.S. Sivar | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A.S. Sivar
WYMIAR
12,8 MB
NAZWA PLIKU
Konsorcjum. Tom 1.pdf
ISBN
3154618679696

OPIS

Magnetyczny, przystojny biznesmen, tajemnicze konsorcjum i młoda, zdolna finansistkaNadia jest zadowoloną z życia, atrakcyjną singielką. Gdy po studiach przenosi się do Berlina i zaczyna sama dbać o swoje utrzymanie, niespodziewanie otrzymuje intratną propozycję zarządzania ekskluzywnym klubem nocnym na obrzeżach miasta. Dzięki Aśce, swojej najlepszej przyjaciółce, ma szansę robić to, co kocha, i wreszcie wykazać się swoimi umiejętnościami. Jest tylko jeden problem, a na imię mu Dominic Alexandrow. Porywczy i nieprzystępny szef Nadii, obdarzony hipnotycznym spojrzeniem i ciałem godnym boga seksu, może w każdej chwili sprawić, że dziewczyna wpadnie w poważne tarapaty...

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Sivar Format: pdf, epub, mobi Rozmiar: 5.8 MB Rok wydania: 2018 Wersja Językowa: Polska Archiwum: 7zip (bez kompresji) Magnetyczny, przystojny biznesmen, tajemnicze konsorcjum i młoda, zdolna finansistka Nadia jest zadowoloną z życia, atrakcyjną singielką. Konsorcjum Tom 2 A.S. Sivar.

POWIĄZANE KSIĄŻKI