Wszystkich świętych

Wszystkich świętych - Mirosław Tyc | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mirosław Tyc
WYMIAR
4,1 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkich świętych.pdf
ISBN
2079099867890

OPIS

Jaką cenę zapłacisz za to, co nazywasz wolnością?Dzień Wszystkich Świętych, mała wieś na Kaszubach. Co roku te same tłumy, te same znicze i sztuczne kwiaty. Właśnie tego dnia i w tych nietypowych okolicznościach kilkuletni chłopiec po raz pierwszy wyraźnie odczuwa fascynację innym mężczyzną. Wkrótce zda sobie sprawę z tego, że nie jest to jedyny powód, dla którego czuje się inny – interesują go rzeczy uważane przez otoczenie za nienormalne, sprzeczne z naturą. Dzień po dniu mierząc się ze swoim prawdziwym „ja” i ze swoją seksualnością, wkrótce zacznie buntować się przeciwko ograniczeniom, jakie nakłada na niego życie w rodzinnej miejscowości.

17.45. W Kościele w Polsce przeżywamy Dzień modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Święci Izaaku i Janie z Ameryki, módlcie się za nami.

Dzień ten kojarzy się dla wielu ze zniczem, z grobem bliskich osób, z cmentarzem, dla innych z wiązanką kwiatów, jeszcze dla innych z modlitwą i pamięcią o tych, którzy wyprzedzili nas w drodze do wieczności. Znajdź obrazy z kategorii Wszystkich Świętych. Bezpłatne również do użytku komercyjnego Bez konieczności podawania autora Bez praw autorskich Wszystkich Świętych Biała.

POWIĄZANE KSIĄŻKI