Wczorajsza róża. Tom 2

Wczorajsza róża. Tom 2 - Daria Rajda | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daria Rajda
WYMIAR
8,41 MB
NAZWA PLIKU
Wczorajsza róża. Tom 2.pdf
ISBN
4555819573665

OPIS

Złamane serce to tylko jedno z niebezpieczeństw, które mogą cię w każdej chwili dopaść.Krzysiek i Magda nigdy nie sądzili, że jeszcze się spotkają - w końcu każde z nich prowadzi teraz własne, nowe życie. On ma żonę, z którą nie potrafi się dogadać, a ona sekret, którego za wszelką cenę nie chce ujawnić. Wszystko zmienia się pewnego deszczowego dnia, gdy Magda niemalże wpada pod maskę samochodu Krzysztofa. Jest przemoknięta i wystraszona, a jej irracjonalne zachowanie wskazuje na to, że wplątała się w poważne tarapaty. Co ukrywa? Przed kim ucieka? I czy tajemnica, której tak zawzięcie strzeże, może na nowo rozbudzić tlące się w nich namiętności? Jedno jest pewne – ich spotkanie to dopiero początek serii nieoczekiwanych zdarzeń...Wkrótce jej sekret stanie się ich wspólnym, a niebezpieczeństwa, przed którymi staną, ponownie wywrócą ich życie do góry nogami i sprawią, że będą musieli stać się silniejsi, przebieglejsi i czujniejsi niż zwykle.

Krzysiek i Magda nigdy nie sądzili, że jeszcze się spotkają - w końcu każde z nich prowadzi teraz własne, nowe życie. ☞ Ebook - epub, mobi. Wczorajsza róża Tom 2 - Daria Rajda.

Krzysiek i Magda nigdy nie sądzili, że jeszcze się spotkają, Wczorajsza róża Tom 2, Księgarnia PWN Poznań zaprasza 📚 Poznaj "Wczorajsza róża, tom 2 -Nic nie łamie tak jak serce" autorstwa Daria Rajda. Przeczytaj opis książki "Wczorajsza róża, tom 2 -Nic nie łamie tak jak serce" a także poznaj jej ocenę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI