Tajemnica potępionej

Tajemnica potępionej - Mateusz Konieczny | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Konieczny
WYMIAR
9,67 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica potępionej.pdf
ISBN
9711643228067

OPIS

Niektóre dusze nigdy nie zaznają spokoju.W rodzinnej posiadłości Sarkisiewiczów dzieją się rzeczy, których nikt nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć. Od stuleci można tu usłyszeć przerażające krzyki zjaw i zaobserwować przesuwające się w zagadkowy sposób przedmioty. Aneta, utalentowana malarka zmagająca się z problemem bezpłodności, pragnie odkryć przeszłość swoich przodków i dowiedzieć się więcej o klątwie, która przed laty spadła na jej rodzinę. Dlaczego prababka Zofia popełniła samobójstwo? Kim była kilkuletnia dziewczynka, której duch wiele lat temu ukazał się Anecie? Czy ujawnienie rodzinnych tajemnic sprawi, że w pałacu przestanie się w końcu rozlegać krzyk potępionej?

Od lat mieszkańcy słyszą w nim niezidentyfikowane szepty i krzyki. W ciemnych komnatach krążą duchy, które rozpaczliwie wołają o pomoc. Książka „tajemnica potępionej" jest debiutem literackim Mateusza Koniecznego.

Powieść gotycka ma się dobrze w XXI wieku, czyli kilka słów o „Tajemnicy potępionej" Nawiedzony dwór, rodzinny sekret, paranormalne zjawiska. $15.99 - Niektóre dusze nigdy nie zaznają spokoju. W rodzinnej posiadłości Sarkisiewiczów dzieją się rzeczy, których nikt nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI