Ta druga

Ta druga - Marta Ziółkowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Ziółkowska
WYMIAR
12,33 MB
NAZWA PLIKU
Ta druga.pdf
ISBN
1623964324416

OPIS

Wzruszająca historia siostrzanej miłości, której nie pokonała śmierć.Amelia i Anastazja są jak ogień i woda, a światy, w których żyją, to galaktyki odległe o lata świetlne. Pierwsza to spokojna, obowiązkowa lekarka i dobra żona szanowanego prawnika. Druga – postrzelona artystyczna dusza, znana i ceniona pisarka, wieczna singielka. Siostry bliźniaczki. Pierwszą uwielbiają rodzice, ponieważ spełnia wszystkie ich oczekiwania. Druga jest czarną owcą w rodzinie, a matka nazywa ją nieudacznicą bez wykształcenia i zawodu.Pewnego dnia te dwie młode dziewczyny postanawiają zamienić się miejscami. Niedługo potem jedna z nich umiera, a druga próbuje nadal żyć jej życiem... Ale czy to możliwe, by na stałe zająć czyjeś miejsce? Co się stanie, gdy od dawna skrywane tajemnice w końcu wyjdą na jaw?

Carl wpada jej w oko od razu, ale z czasem okazuje się, że zainteresowanie jest obopólne, pomimo tego, że lekarz jest starszy, bogaty, wykształcony - a przede ... Ta druga opryszczka.pl ... Znajdziecie tutaj informacje na temat istoty tej choroby, objawów, sposobów leczenia oraz odpowiedzialnego seksu.

.....; 2018-11-05 16:46:17 Książka Druga młodość, cóż z tego, że druga autorstwa de Maigret Caroline, Mas Sophie , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,85 zł . Przeczytaj recenzję Druga młodość, cóż z tego, że druga.

POWIĄZANE KSIĄŻKI