Mamba. Morderstwo w dobrym towarzystwie

Mamba. Morderstwo w dobrym towarzystwie - Maja Welfens | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Welfens
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
Mamba. Morderstwo w dobrym towarzystwie.pdf
ISBN
8557610630411

OPIS

Pewnego dnia krzywda, jaką wyrządziłeś innym, wróci do ciebie ze zdwojoną siłą.Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale Justyna Grande-Motte nigdy nie wierzyła w te słowa. Jej życiową pasją jest bogacenie się i niszczenie bliskich związków między ludźmi z jej otoczenia. Do wyznaczonych przez siebie celów dąży w sposób przebiegły i bezwzględny, o czym przekonało się spore grono jej dawnych znajomych. Wśród nich jest Julia Wolińska, ekolożka z Warszawy. Spełniona zawodowo, życzliwie nastawiona do ludzi i świata, stara się puścić w niepamięć złe wydarzenia z przeszłości, w których główną rolę odegrała Justyna. Kiedy po wielu latach kobiety spotkają się przypadkiem podczas wesela córki ich wspólnej znajomej, okaże się, że dawne emocje wcale nie wygasły. A gdy w grę wchodzą silne uczucia i jeszcze większe pieniądze, rzeczy bardzo łatwo wymykają się spod kontroli.

Morderstwo w dobrym towarzystwie - Maja Welfens Wioleta Sadowska 18:00 23 2018 , Novae Res , Welfens Maja "Los wywrócił tą śmiercią różne relacje". W tej książce kilkakrotnie pojawia się pojęcie sprawiedliwości, które mogłoby zostać uznane za słowo przewodnie tej całej kryminalnej historii.

Nasza cena: 23,89 PLN. Oszczędzasz 37%. Mamba - morderstwo w dobrym towarzystwie-25 % Pobierz fragment (epub) Pobierz fragment (mobi) ... Główna bohaterka jawi się w powieści jako tytułowa Mamba.

POWIĄZANE KSIĄŻKI