#EraTindera

#EraTindera - Jakub Przytarski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Przytarski
WYMIAR
9,79 MB
NAZWA PLIKU
#EraTindera.pdf
ISBN
2947346664438

OPIS

#Przeczytaj, jeśli myślisz, że o relacjach damsko-męskich w dobie internetu napisano już wszystko.To nie jest kolejna cukierkowa historia miłosna. To brutalne rozliczenie hedonistycznego pokolenia instant, które gdzieś w odmętach wirtualnej rzeczywistości zagubiło sens nawiązywania trwałych relacji z drugim człowiekiem. Ona jest 23-letnią studentką, która próbuje zagoić rany po ostatnim nieudanym związku. On jest 28-letnim mężczyzną, który od lat jest zamknięty emocjonalnie dla nowo poznanych kobiet. Czy pod sztandarem tinderowej rozpusty i instagramowej atencji jest szansa na znalezienie wartościowej relacji, która nie będzie oparta wyłącznie na powierzchownych uczuciach, tak powszechnych w dobie portali randkowych? Odpowiedź nie jest tak banalna, jak myślisz…

To nie jest kolejna cukierkowa historia miłosna. To brutalne rozliczenie hedonistycznego pokolenia instant, które gdzieś ... #EraTindera to powieść obyczajowa, która stanowi debiut literacki Jakuba Przytarskiego.

To właśnie dzięki nim poznają nowych ludzi, z którymi umawiają się na spotkania. Jak to w rzeczywistości wygląda, przekonamy się podczas lektury powieści #EraTindera. #EraTindera (MOBI) - Ceny już od 26,80 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 3 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI