Dziewczyna o chabrowych oczach

Dziewczyna o chabrowych oczach - Catherine Cachée | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Catherine Cachée
WYMIAR
8,47 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna o chabrowych oczach.pdf
ISBN
9410771410113

OPIS

Poruszająca historia o przyjaźni, która jest silniejsza niż śmierćPaix to wiekowe miasteczko, starannie ukryte w głębi lasu rozpościerającego się na północ od Strasbourga, zamieszkane przez tajemnicze istoty, które pragną żyć poza ludzką cywilizacją. Panujący tu odwieczny spokój zostaje pewnego dnia zakłócony przez brutalną napaść. Ci, którzy ocaleli z masakry, trafiają do ludzkiego świata, znanego im dotychczas jedynie z opowieści. Mimo strachu i uprzedzeń starają się go poznać i zrozumieć. Ale czy to możliwe, by między tymi dwoma tak odległymi od siebie światami kiedykolwiek nawiązała się nić przyjaźni?

Czy bohaterkom uda się znaleźć dom w świecie ludzi? Dziewczyna o chabrowych oczach (6076052) - Catherine Cachee - Książka, recenzja, streszczenie Dziewczyna o chabrowych oczach Catherine Cachee. Wydawnictwo: Novae Res Data wydania: 2019-09-03 Kategoria: Fantasy/SF ISBN: 978-83-8147-539-6 Liczba stron: 492.

Ocena: 4 (1 głosów) 4 ... "Dziewczyna o chabrowych oczach" to niezwykle subtelna i poruszająca powieść fantasy. Historia o zderzeniu dwóch zupełnie odmiennych światów: w jednym panuje szczęście, równość i idylliczny spokój, drugim zaś rządzi brutalność i okrucieństwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI