Woda księżycowa

Woda księżycowa - Agnieszka Janiszewska-Szczepanik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Janiszewska-Szczepanik
WYMIAR
9,63 MB
NAZWA PLIKU
Woda księżycowa.pdf
ISBN
1536650220765

OPIS

Masz w sobie siłę, by odmienić całe swoje życie. A gdy ją odnajdziesz, nic nie będzie w stanie cię zatrzymać.Życie trzydziestoletniej Natalii wydaje się smakować mdławo, niczym kawa z maszyny wendingowej, którą bohaterka wypija codziennie rano przy korporacyjnym biurku. Trudny do zidentyfikowania wewnętrzny niepokój nie pozwala jej skupić się na pracy i odpowiednio zaangażować w osiąganie targetów i spełnianie ki pi ja jów. Jednak nie jest też w stanie zrobić niczego innego – paraliżuje ją lęk przed podjęciem jakiegokolwiek działania, które mogłoby odmienić szarą rzeczywistość. W końcu jednak nadchodzi dzień, w którym poziom frustracji Natalii osiąga poziom krytyczny. Młoda kobieta zostawia za sobą wszystko, co trzymało ją do tej pory w stolicy, i wsiada do pociągu, który zawiezie ją nad morze, do domu ukochanej babci. Ta podróż będzie początkiem wędrówki, podczas której Natalia będzie miała szansę, by uzdrowić swoją duszę i sięgnąć po to, co wcześniej wydawało się jej nieosiągalne…

20:18) przynosi nam radosną i kreatywną energię. Woda księżycowa (EPUB) - Ceny już od 20,00 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 3 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Woda księżycowa - recenzja książki.

Woda ta składem nie różni się od zwyczajnej wody, jednak posiada ona energię księżyca, gdyż została naładowana nią. Jeśli woda z kranu to woda miejska, prawdopodobnie będzie miała dłuższy okres przydatności do spożycia niż woda z kranu. A trzymanie Księżycowej Wody w lodówce również przedłuży jej życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI