Pocałunki w Paryżu

Pocałunki w Paryżu - Catherine Rider | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Catherine Rider
WYMIAR
7,75 MB
NAZWA PLIKU
Pocałunki w Paryżu.pdf
ISBN
4882297156688

OPIS

Ten przedświąteczny weekend w Paryżu miał wyglądać zupełnie inaczej! Serena miała spędzić go z mamą i siostrą, wędrując śladami swoich rodziców, którzy dwadzieścia pięć lat temu wybrali się do tego miasta w podróż poślubną i przeżyli w nim magiczne chwile. Wszystko jednak potoczyło się nie tak jak trzeba i nagle dziewczyna znalazła się w wielkiej metropolii bez rodziny, za to z nieznajomym chłopakiem, Jean-Lukiem, który od razu zaczął działać jej na nerwy…Okazuje się jednak, że Serena i Jean-Luc są sobie nawzajem potrzebni. Wyruszają więc razem na ulice tętniącego przedświątecznym gwarem Paryża. Czy pośród sprzeczek narodzi się między nimi coś więcej? Czy zimna grudniowa noc rozgrzeje ich serca?

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. ... Ten przedświąteczny weekend w Paryżu miał wyglądać zupełnie inaczej! Serena miała spędzić go z mamą i siostrą, wędrując śladami swoich rodziców, którzy dwadzieścia pięć lat temu wybrali się do tego miasta w podróż ... Szczegóły: Pocałunki w Paryżu - Rider Catherine.

Feeria Książki - Dla dzieci i młodzieży - Literatura młodzieżowa - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Opis. "Anna i pocałunek w Paryżu" ma w sobie coś, co wzrusza, bawi i każe marzyć o najwspanialszym chłopaku w najwspanialszym mieście świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI