Pocałunki w Londynie

Pocałunki w Londynie - Catherine Rider | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Catherine Rider
WYMIAR
11,64 MB
NAZWA PLIKU
Pocałunki w Londynie.pdf
ISBN
5740628328334

OPIS

Czy istnieje coś bardziej magicznego niż rozświetlony bożonarodzeniowymi lampkami Londyn? Jason i Cassie spotykają się w tym mieście przypadkiem. Łączy ich wyjątkowa wrażliwość na sztukę i piękno, a także na niezwykłą aurę Bożego Narodzenia. On, Amerykanin, marzy o karierze aktorskiej, ona, Brytyjka, ma przykre doświadczenia związane ze światem teatru. Nastolatkowie poznają się na pokazie Nędzników i tego samego wieczoru postanawiają wspólnie odkrywać tajemnicze zakątki Londynu… Czy magia świąt będzie sprzyjała również magii serc?Poruszająca opowieść o dwójce zagubionych w wielkim mieście ludzi, którzy dowiadują się, że mimo rozczarowań i złamanych serc szczęście jest wciąż tuż obok.

Sprawdź! Książka Pocałunki w Londynie - Catherine Rider Czy istnieje coś bardziej magicznego niż rozświetlony bożonarodzeniowymi lampkami Londyn? Jason i Cassie spotykają się w tym mieście przypadkiem. Łączy ich wyjątkowa wrażliwość na sztukę i...

Przeczytaj recenzję Pocałunki w Londynie. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Czy istnieje coś bardziej magicznego niż rozświetlony bożonarodzeniowymi lampkami Londyn? Jason i Cassie spotykają się w tym mieście przypadkiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI