Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem

Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem - Michael Greger | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Greger
WYMIAR
4,43 MB
NAZWA PLIKU
Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem.pdf
ISBN
3171838435543

OPIS

Przystępna i aktualna książka napisana przez lekarza, który przekonuje, że możemy ustrzec się wielu poważnych chorób dzięki odpowiedniemu odżywianiu. Każdy z piętnastu rozdziałów poświęcony jest innej chorobie oraz zaskakująco prostym sposobom pozwalającym jej uniknąć. Autor omawia również dwanaście grup pokarmów, które powinniśmy wprowadzić do swojej codziennej diety, żeby czuć się lepiej i żyć dłużej. Wszystkie zalecenia doktora Gregera są poparte wieloletnimi badaniami.

Na półki księgarń trafiła właśnie II część tej pozycji pod tytułem „Jak nie umrzeć przedwcześnie. Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść aby dłużej cieszyć się zdrowiem ; Skip to the end of the images gallery.

Przeczytaj recenzję Jak nie umrzeć przedwcześnie. Tak, mamy podział na 2 główne rozdziały. Pierwszym jest "Jak nie umrzeć na…", z którego dowiemy się w jaki sposób dietą możemy zapobiegać najpopularniejszym chorobom.

POWIĄZANE KSIĄŻKI