God Mode

God Mode - Maja Zadumińska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Zadumińska
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
God Mode.pdf
ISBN
6346778528355

OPIS

Nie bój się śmierci. Obawiaj się nieśmiertelności.Młoda kobieta budzi się o świcie w pokoju hotelowym. Nie potrafi sobie przypomnieć, jak się tu znalazła i co wydarzyło się poprzedniego wieczora. Wkrótce uświadamia sobie również, że nie pamięta swojego imienia i nie wie, kim jest. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że najprawdopodobniej została wmieszana w poważną aferę i morderstwo. Teraz nie tylko ona szuka samej siebie, szukają jej także inni. I nie wiadomo, jakie mają zamiary. Komu może zaufać, skoro wszyscy ludzie wokół są dla niej obcy?"God Mode" to opowieść o manipulacji i żądzy władzy nad życiem, niekoniecznie – lub nie tylko – własnym. To również pretekst do zadania kilku prostych, choć odwiecznych, pytań wprzęgniętych w strukturę wielowątkowej intrygi, osadzonej w przerażająco aktualnym kontekście badań nad starzeniem się i nieśmiertelnością.

... God mode to tryb pracy naszego ciała, dzięki któremu po prostu wiemy, że tego dnia będziemy w stanie pobiec dalej, ćwiczyć dłużej i wycisnąć więcej. Wszędzie „jest nas pełno", czujemy i chcemy więcej, a jedynymi ograniczeniami, jakie możemy odczuwać, są fizyczne limity naszego ciała. God mode - mod do Wiedźmina 3 Nowe menu kodów.

Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych ... God Mode. God Mode to sieciowa kooperacyjna strzelanina z widokiem TPP.

POWIĄZANE KSIĄŻKI