Znaleźć wyjście

Znaleźć wyjście - Radosław Kowalski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Radosław Kowalski
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
Znaleźć wyjście.pdf
ISBN
6295905588969

OPIS

Nie ma niczego bardziej przerażającego niż prawda.35-letniego Adama, nauczyciela historii, coraz częściej męczą tajemnicze sny i urywki dziwnych wspomnień. Realny świat wokół niego zaczyna niebezpiecznie mieszać się z fikcją, a on sam powoli zatraca się w szaleństwie. Jego przyjaciel od najmłodszych lat, Marcin, chciałby mu jakoś pomóc. Wkrótce jednak jest na to za późno – Adam ginie w wypadku samochodowym. Na domiar złego Marcin nie pamięta niczego z poprzedniej doby, a pewien nieznajomy radzi mu natychmiast uciekać...Mężczyzna postanawia, że musi za wszelką cenę dowiedzieć się, co tak naprawdę spotkało jego przyjaciela. To, co odkryje, stanie się dla niego początkiem wyprawy do świata, który nie ma prawa istnieć, a odpowiedzi na zadawane przez niego pytania wcale nie przyniosą mu upragnionego spokoju...

"Coś, co czyni nas inteligentnymi, zaczęło działać coraz mniej płynnie, coraz więcej rzeczy szwankowało, aż w końcu przestało dobrze funkcjonować, popadając w stan, który nazywamy szaleństwem." Znaleźć wyjście Radosław Kowalski. Wydawnictwo: Novae Res Data wydania: 2019-09-20 Znaleźć wyjście to tak naprawdę mocny i nieprzewidywalny thriller, ale fantasy.

Radosław Kowalski ISBN:9788381475501 - Książki - Inne - Thiller. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI