Próba samobójcza Magdaleny Synockiej

Próba samobójcza Magdaleny Synockiej - Piotr Wilczyński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Wilczyński
WYMIAR
5,29 MB
NAZWA PLIKU
Próba samobójcza Magdaleny Synockiej.pdf
ISBN
4347196566132

OPIS

Wszyscy mamy swoje małe tajemnice, grzeszki z przeszłości i rozmaite złe wspomnienia, które co jakiś czas powracają, mącąc zwykłe, codzienne życie. Co jednak zrobić, gdy myśli o nich nie pozwalają normalnie funkcjonować, stopniowo przeradzając się w groźną obsesję? To pytanie dręczy Magdę, młodą kobietę mieszkającą w Londynie ze swoją partnerką, Agatą. Wahania nastroju, powtarzające się napady paniki i niepokojące sny sprawiają, że Magda decyduje się na psychoterapię. Wkrótce będzie musiała zdecydować, czy ma odwagę ponownie zmierzyć się z koszmarem, o którym od wielu lat starała się zapomnieć...Próba samobójcza Magdaleny Synockiej to poruszająca powieść o zmaganiu z chorobą psychiczną, trudnej sztuce przebaczania i wolności, która przychodzi dopiero wtedy, gdy zostawimy za sobą wszystkie toksyczne relacje.

Kategoria: Literatura piękna pozostałe. Informacja o produkcie.

Myśli samobójcze, agresja, napady furii, ucieczka w alkohol czy narkotyki to tylko początek góry lodowej, którą jest życie Magdaleny Synockiej, bohaterki powieści Piotra Wilczyńskiego. `Próba samobójcza Magdaleny Synockiej` to poruszająca powieść o zmaganiu z chorobą psychiczną, trudnej sztuce przebaczania i wolności, która przychodzi dopiero wtedy, gdy zostawimy za sobą wszystkie toksyczne relacje. Książka Próba samobójcza Magdaleny Synockiej pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI