Otwarte drzwi

Otwarte drzwi - Marta Maciaszek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Maciaszek
WYMIAR
7,88 MB
NAZWA PLIKU
Otwarte drzwi.pdf
ISBN
2058371382946

OPIS

Kiedy przeszłość jest koszmarem, lepiej mieć kogoś, kto cię z niego obudzi.Marceli Kłosiński na własnej skórze przekonał się, że życie w więziennej celi to piekło. Gdy po dziesięciu latach spędzonych za kratami w końcu wychodzi na wolność, przeżywa gorzkie rozczarowanie: w pustym domu nikt nie czeka na jego powrót. Dni spędza więc w samotności, do czasu, gdy na jego drodze pojawia się Emilie. Wspólnie próbują stawić czoła niesprzyjającej im rzeczywistości i załagodzić wszystkie traumy, jakie nosi w sobie Marceli. Kiedy na świecie pojawia się ich syn, Arthur, wydaje się, że szczęście w końcu się do nich uśmiechnęło. Wkrótce jednak okaże się, że walka o nowe życie dopiero się rozpoczęła, a drzwi do przeszłości wcale nie zostały zamknięte...

WIĘCEJ… Otwarte Drzwi zawsze dokładnie je Państwu obliczą. Na jakiej zasadzie działa ulga podatkowa od odsetek hipotecznych? Kredyt hipoteczny jest faktycznie pożyczką, którą Państwo przeznaczycie na spłatę zakupionego domu lub mieszkania.

od dziesiątej do osiemnastej.Po tych godzinach sklep może zostać też otworzony, np. przez włamywaczy w nocy, i rano właściciel stwierdzi, że sklep jest otworzony lub otwarty.Takie niuanse znaczeniowe mogą nam sugerować, że jest jakaś różnica znaczeniowa między otwarciem i ... Stowarzyszenie Otwarte Drzwi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI