Komu sznur wisielca?

Komu sznur wisielca? - Aneta Wybieralska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Wybieralska
WYMIAR
10,84 MB
NAZWA PLIKU
Komu sznur wisielca?.pdf
ISBN
8239601669061

OPIS

Cała nadzieja w policyjnym negocjatorze.Co nowego u aspiranta Tomasza Stopińskiego i jego żony Anki, bohaterów powieści „Garnitur na słupie”? Tomasz nadal służy w komisariacie na przedmieściach Wrocławia, teraz jednak ma dodatkowe zajęcie – został negocjatorem policyjnym. To trudna i niewdzięczna praca, zwłaszcza jeśli negocjator przybywa na miejsce po tym, jak desperat, do którego go wezwano, zdążył się już skutecznie targnąć na swoje życie. Anka, martwiąc się o męża, zaczyna się zastanawiać, czy jest coś, co mogłoby go ochronić podczas jego niebezpiecznych interwencji. Może sznur wisielca – pozostałość zabezpieczona po autentycznym samobójcy? Idąc tropem ludowej wiary w dobroczynne działanie takiego sznura, Anka zaczyna zgłębiać różne przesądy, stwierdzając z pewnym zdziwieniem, że w racjonalnym XXI wieku wciąż mają się całkiem dobrze...

Komu sznur wisielca? - Aneta Wybieralska. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

Co nowego u aspiranta Tomasza Stopińskiego i jego żony Anki, bohaterów powieści Garnitur na słupie? Tomasz nadal służy w komisariacie na przedmieściach Wrocławia, teraz jednak ma dodatkowe zajęcie został negocjatorem policyjnym. Lip 3, 2020 Aneta Wybieralska, Komu sznur wisielca?, kryminał, sensacja, thriller, Wydawnictwo Novae Res Kto chociaż raz w życiu nie zatrzymał się na widok czarnego kota przebiegającego mu drogę, niech pierwszy rzuci kamieniem. Tomasz Stopiński, nazywany powszechnie Stopą, oraz jego żona Anka, powracają w nowej powieści Anety Wybieralskiej "Komu Sznur Wisielca". Bohaterowie debiutanckiego "Garnituru na słupie" nadal żyją w pięknym mieście Wrocławiu, lecz aspirant otrzymał nową, zaszczytną funkcję negocjatora policyjnego. Drukiem ukazały się dotychczas trzy książki, z założenia komedie obyczajowe: „Sanatoryjny romans z inspiracją" (2017), „Pozdrawiam z demoluda" (2018), „Garnitur na słupie" (2019).

POWIĄZANE KSIĄŻKI