Hipodrom

Hipodrom - Marta Girtler-Motyka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Girtler-Motyka
WYMIAR
5,32 MB
NAZWA PLIKU
Hipodrom.pdf
ISBN
5732041726073

OPIS

Za każdą prawdą stoją dwa kłamstwa.Podczas uroczystości otwarcia Jarmarku św. Dominika w Gdańsku przypadkowy turysta znajduje w jednej z bram zwłoki młodego chłopaka. Zabezpieczająca miejsce zbrodni, świeżo upieczona policjantka Melania Spałek, prywatnie córka prezydenta Sopotu, od początku ma złe przeczucia w tej sprawie. I słusznie – będzie to dla niej bowiem początek serii wyjątkowo niefortunnych wydarzeń, w które zostanie wplątana za sprawą romansu ze znanym w trójmiejskim półświatku biznesmenem Mariuszem Kowalskim. Wkrótce okaże się, że ten sprytny mafioso ma wobec niej własny, zaskakujący plan. Plan, który może mu pozwolić na zrealizowanie bardzo dochodowej inwestycji...„Hipodrom” to wciągający kryminał, w którym główne role grają kłamstwo, układy i wielowarstwowa korupcja. A w tle – znany nadmorski kurort, niewygodne koligacje rodzinne oraz szokująca śmierć prezydenta.

Piknik "Kanikuła na Hipodromie" - śniadanie na trawie w godz. 9.00 - 13.00.

W zależności od poziomu budynku może dawać także dodatkowe zasoby takie jak Zaopatrzenie, Punkty Rozwoju oraz Towary. "Hipodrom" @martagirtlermotyka to kryminalna historia o tym, że za każdą prawdą kryją się dwa kłamstwa. Akcja rozgrywa się w Trójmieście, które bardzo lubię.

POWIĄZANE KSIĄŻKI