Eryk i Mela na tropie Świętego Mikołaja

Eryk i Mela na tropie Świętego Mikołaja - Gabiela Gargaś | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabiela Gargaś
WYMIAR
8,25 MB
NAZWA PLIKU
Eryk i Mela na tropie Świętego Mikołaja.pdf
ISBN
9159486422983

OPIS

Eryk i Mela wyruszają w niezapomnianą podróż tropem Świętego Mikołaja!Przygotowania do Bożego Narodzenia trwają w najlepsze. W powietrzu wirują pierwsze płatki śniegu, każdy kąt domu wypełnia zapach przystrojonej choinki, a babcia Danusia krząta się po kuchni, nucąc kolędy. Nie wszyscy są jednak w tak świątecznym nastroju. Po rozmowie z przyjacielem Eryk dzieli się z Melą poważnymi wątpliwościami. Czy to możliwe, że Święty Mikołaj nie istnieje? W rozwiązaniu tej zagadki pomóc może pewne bardzo wyjątkowe spotkanie.Czy Erykowi i Meli uda się odkryć, co tak naprawdę sprawia, że Święta to czas magii i spełniających się życzeń?

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

W powietrzu wirują pierwsze płatki śniegu, każdy kąt domu wypełnia zapach przystrojonej choinki, a babcia Danusia krząta się po kuchni, nucąc kolędy. Nie wszyscy są jednak w tak świątecznym nastroju. #dladzieci 😊 Gabriela Gargaś "Eryk i Mela na tropie Świętego Mikołaja".

POWIĄZANE KSIĄŻKI