Aż do śmierci

Aż do śmierci - Amos Oz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Amos Oz
WYMIAR
6,50 MB
NAZWA PLIKU
Aż do śmierci.pdf
ISBN
3809747664866

OPIS

Niezwykła wiwisekcja motywów ludzkich poczynań autorstwa najwybitniejszego pisarza izraelskiego.Krucjata oraz Późna miłość, dwie nowele składające się na tę książkę, łączy paranoiczna wręcz obsesja ich bohaterów. Strach i nienawiść powodujące dowódcą wyprawy krzyżowej sprawiają, że morduje wszystkich napotkanych w drodze Żydów. Choroby, ustawiczne potyczki, śmierć zamieniają triumfalny pochód w klęskę. Drogę do świętych miejsc otwiera wyzbytym wszystkiego krzyżowcom dopiero pokora.Późna miłość to z kolei portret podstarzałego lektora partyjnego, który jeżdżąc po kibucach, ostrzega przed śmiertelnym niebezpieczeństwem, jakie dla Izraela stanowi Rosja. Zagrożenie to wprawdzie już minęło, ale lektor wciąż ma poczucie misji - musi ostrzegać.

Niestety musi się zmierzyć z przeszłością, która nie chce o niej zapomnieć. Książka Aż do śmierci. Prawdziwe historie przemocy domowej, która zmusza ofiarę do zbrodni autorstwa Górka Daria , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,74 zł .

Zobacz także: sensacyjne Mroczny sekret niani filmy fabularne/sensacyjne . W kręgu zdrady filmy fabularne/sensacyjne .

POWIĄZANE KSIĄŻKI