Walka o orgonit

Walka o orgonit - Justyna Polaszek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Polaszek
WYMIAR
10,1 MB
NAZWA PLIKU
Walka o orgonit.pdf
ISBN
6076701531436

OPIS

Czy masz odwagę, by uwolnić świat od kłamstw i manipulacji?Kiedy polski przedsiębiorca, Rafał Kossowski, odkrywa tajemniczą strukturę skalną w swojej kopalni w Południowej Afryce, nie podejrzewa nawet, jak wielki wpływ na jego życie będzie miało to przypadkowe znalezisko. Wkrótce, z powodu eksplozji w kopalni, zostają mu postawione poważne zarzuty o zaniedbanie bezpieczeństwa podczas prac wydobywczych, a jego ukochana córka ginie w wypadku. Zszokowany mężczyzna wraca do Polski, gdzie dowiaduje się, czym tak naprawdę jest substancja, na trop której wpadł w Afryce – to orgonit, który uwalnia ludzką świadomość od wpływów odwiecznej manipulacji społecznej, ekonomicznej i emocjonalnej. Czy niesamowite odkrycie Kossowskiego zmieni losy świata?

Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Walka o orgonit. Czy masz odwagę, by uwolnić świat od kłamstw i manipulacji? Kiedy polski przedsiębiorca, Rafał Kossowski, odkrywa tajemniczą strukturę skalną w swojej kopalni w Południowej Afryce, nie podejrzewa nawet, jak wielki wpływ na jego życie będzie miało to przypadkowe znalezisko. Jak sama o sobie mówi „jej marzeniem stało się opublikowanie powieści".„Walka o orgonit" jest jej debiutem literackim.ISBN: 9788381475495Kod paskowy: 9788381475495Autorzy: Polaszek JustynaRok wydania: 2019Kod wydawcy: 31464Liczba stron: 376Oprawa: Miękka ze skrzydełkamiPKWiU: 58.11.1Języki: polskiGrupa towarowa: Książka... Czy masz odwagę, by uwolnić świat od kłamstw i manipulacji? Kiedy polski przedsiębiorca, Rafał Kossowski, odkrywa tajemniczą strukturę skalną w swojej kopalni w Południowej Afryce, nie podejrzewa nawet, jak wielki wpływ na jego życie będzie miało to przypadkowe znalezisko.

Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Czy masz odwagę, by uwolnić świat od kłamstw i manipulacji? Kiedy polski przedsiębiorca, Rafał Kossowski, odkrywa tajemniczą strukturę skalną w swojej kopalni w Południowej Afryce, nie podejrzewa nawet, jak wielki wpływ na jego życie będzie miało to przy „Walka o orgonit" Justyny Polakowskiej jest powieścią, która porywa nas w alternatywny świat, w którym nieustannie musimy walczyć o przetrwanie dla siebie i swojej rodziny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI