W niewoli cienia

W niewoli cienia - Monika Anna Nejman | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Anna Nejman
WYMIAR
10,24 MB
NAZWA PLIKU
W niewoli cienia.pdf
ISBN
6402532460299

OPIS

Czasem trzeba wiele poświęcić, by Słońce znów mogło wzejść.To był zwykły dzień. Nic nie zwiastowało tragedii, dopóki nie otworzyli tajemniczej księgi… Joanna nagle znika, a trójka przyjaciół natychmiast postanawia wyruszyć z misją ratunkową. Niespodziewanie okazuje się, że mają do wykonania o wiele poważniejsze zadanie – uratować Słońce i ocalić Ziemię przed wiecznymi ciemnościami. Trafiają w miejsca, o których nigdy nie słyszeli, poznają istoty, które dotąd znali jedynie z legend, i przeżywają przygodę, o której nigdy nie zapomną…Barwna opowieść o przyjaźni, poświęceniu i odwadze, pełna nieoczywistych zwrotów akcji i garściami czerpiąca z mitologii greckiej.

Pobierz 'W niewoli cienia' w formacie mobi, epub. Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl.

Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. „W niewoli cienia" jest powieścią, która z pewnością wnosi nam nieco świeżości, nadaje się dla młodzieży, bo z resztą o niej opowiada. Mamy tutaj istoty wyjęte z mitologii, które napotykają nasi bohaterowie na swojej drodze, co jest ciekawym połączeniem. „W niewoli cienia" autorstwa Moniki Anny Nejman to książka przedstawiająca nam losy grupy nastolatków, którzy wyruszają w podróż do niebezpiecznej krainy, przepełnionej magicznymi stworzeniami, by odnaleźć swoją koleżankę Asię.

POWIĄZANE KSIĄŻKI