Ucieleśnione emocje. Vivid Aurum

Ucieleśnione emocje. Vivid Aurum - Aleksandra Turek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Turek
WYMIAR
9,55 MB
NAZWA PLIKU
Ucieleśnione emocje. Vivid Aurum.pdf
ISBN
3958607358971

OPIS

Jaki kształt ma twoja wyobraźnia?Rozpoczynając swoje dorosłe życie w Korei Południowej, Livid, zwykła dziewczyna z Polski, nawet nie podejrzewa, że to początek największej i najbardziej szalonej przygody w jej życiu. Wkrótce przekona się, że obok świata, który tak dobrze zna, istnieje też inny, wyjątkowy – to świat, w którym emocje znajdują swoje ucieleśnienie w postaci niezwykłych zwierząt. Doprowadzi ją tam pewnego dnia nieposłuszny wewnętrzny głos i zagadkowe sny o katedrze na spalonej słońcem pustyni.To, co realne, zacznie się splatać z wytworami fantazji, a Livid będzie musiała stawić czoła zagrożeniu ze strony bezlitosnych bogów rozjuszonych nieposłuszeństwem istot ludzkich. Jest tylko jedna siła, która może jej w tym pomóc – wyobraźnia…

Książka w kategorii Fantastyka. 576 stron.

Wkrótce przekona się, że obok świata, który tak dobrze zna, istnieje też inny, wyjątkowy - to świat, w którym emocje znajdują swoje ucieleśnienie w... Jak by wyglądał twój świat, gdybyś mógł kreować materię za pomocą swojej wyobraźni? Od czego byś zaczął? Daj się porwać przygodzie wraz z Livid, która odkrywa, że jest inna, a jej przyjaciele potrafią ucieleśniać własne emocje. Ucieleśnione emocje. Vivid Aurum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI