Splamiona jego żądzą

Splamiona jego żądzą - Marta Milda | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Milda
WYMIAR
11,33 MB
NAZWA PLIKU
Splamiona jego żądzą.pdf
ISBN
2286997355324

OPIS

Gra, w której mocne karty rozdaje pożądanie.Młody, ambitny i pracowity Ukrainiec, Andrij Reblov, podejmuje się wykonania remontu w posiadłości znanego wielkopolskiego biznesmena. Chociaż jest przekonany, że bogacz najął go jedynie do nakładania suchych tynków i gładzi na ściany, to niebawem okaże się, że powód, dla którego został zatrudniony, jest zupełnie inny. Tymczasem małżonka jego chlebodawcy coraz śmielej zaczyna z nim flirtować, a płomienną atmosferę u boku gospodyni podsycają wspólne artystyczne pasje. Wkrótce złapany w sidła namiętności chłopak przekona się, że czarująca kobieta pragnie jego ciała równie mocno, jak on pożąda jej czułości. Jednak prawdziwe kłopoty Andrija zaczną się dopiero wtedy, gdy ekscentryczny prezes przedstawi mu propozycję nie do odrzucenia… Czy schwytany w wyrafinowaną pułapkę ukraiński kochanek rzuci wyzwanie potężnemu szefowi i podejmie grę, w której stawką jest nie tylko cena za metr nowego wykończenia lecz także jego przyszłość?

Przeczytaj recenzję Splamiona jego żądzą. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Splamiona jego żądzą", autorstwa Marty Mildy, to opowieść o pracy, pożądaniu, uczuciu i pułapce, z której nie sposób się wydostać.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Recenzja książki „Splamiona jego żądzą".

POWIĄZANE KSIĄŻKI