Próba sił

Próba sił - T.S. Tomson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
T.S. Tomson
WYMIAR
5,55 MB
NAZWA PLIKU
Próba sił.pdf
ISBN
2949972988763

OPIS

Są takie siły, o których istnieniu lepiej nie wiedzieć...W sennym do tej pory miasteczku Tensas zaczynają dziać się niepokojące rzeczy. Zbliża się Boże Narodzenie, ale atmosfera daleka jest od świątecznego nastroju. Tajemnicze samobójstwo jednego z mieszkańców, dziwne zachowanie pastora podczas pogrzebu, widmowe postacie, które pojawiają się znikąd – wszystko to pogłębia atmosferę grozy. I jeszcze pewna latarnia, która jest niemym świadkiem wydarzeń...Losy Katie, Stephena i ich córki splotą się z czwórką nieznajomych osób, z którymi wspólnie będą musieli się zmierzyć z siłami, o istnieniu których nie mieli pojęcia. Stawką jest życie Amy, muszą więc zrobić wszystko, by pomyślnie przejść próbę, na jaką wkrótce zostaną wystawieni...

Archip Kuindży, Noc na Dnieprze, 1882, domena publiczna. Polecenie ... Cały film Próba sił bez limitu dostępny na naszej stronie Zalukaj-cda.

Przeczytaj recenzję Próba sił. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Próba sił.

POWIĄZANE KSIĄŻKI