Po drugiej stronie jeziora. Tom 1

Po drugiej stronie jeziora. Tom 1 - Agnieszka Karecka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Karecka
WYMIAR
9,32 MB
NAZWA PLIKU
Po drugiej stronie jeziora. Tom 1.pdf
ISBN
8640089406523

OPIS

Czasem nawet najbardziej szalone fantazje stają się rzeczywistością.Choć Mia Lang nie lubi hucznych imprez ani bycia w centrum uwagi, podczas swoich osiemnastych urodzin życzy sobie, aby w jej poukładanym dotąd życiu coś się wreszcie zmieniło. Nie musi długo czekać. Tego samego wieczoru jej świat wywraca się do góry nogami, a mówiąc dokładniej: całkowicie znika...Nastolatka trafia do tajemniczej krainy Locus, gdzie zostaje wplątana w misję, której celem jest wyzwolenie Krainy Pięciu Miast. Zayn, dowódca wyprawy, okazuje się apatycznym, małomównym i kapryśnym egoistą, który budzi w niej sprzeczne uczucia. Wkrótce jednak stanie się jasne, że to właśnie on jest powodem, dla którego Mia nie potrafi się zdecydować na powrót do domu. Nagłe, nieznane i coraz silniejsze uczucie sprawia, że dziewczyna toczy ze sobą wewnętrzną walkę. Co zwycięży: rozsądek, który każe jej porzucić to miejsce i wrócić do bezpiecznego świata, czy chęć przeżycia szalonej przygody u boku fascynującego ją mężczyzny?

Główną bohaterką jest Mia Lang mieszkająca we Wrocławiu. W dniu swoich osiemnastych urodzin w niewytłumaczalny sposób przenosi się do krainy Locus. Po drugiej stronie jeziora to kontynuacja wspaniałej historii i bałam się czy nie będzie cierpiała na klątwę drugiego tomu.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Po drugiej stronie jeziora. Tom 2 porównanie cen w 2 sklepach, cena już od 19,95 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI