[OUTLET] Droga ku wolności

[OUTLET] Droga ku wolności - Marc Gonsalves | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marc Gonsalves
WYMIAR
5,44 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Droga ku wolności.pdf
ISBN
8454985894118

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. 13 lutego 2003 roku w tropikalnych lasach rozciągających się w górach Kolumbii awaryjnie wylądował samolot, na pokładzie którego znajdowało się trzech amerykańskich cywilnych pracowników kontraktowych: Marc Gonsalves, Keith Stansell i Tom Howes.Oszołomieni, wstrząśnięci i zakrwawieni, wydostali się z samolotu pomimo odniesionych ran oraz świszczących wokół kul. W jednej chwili stali się więźniami FAR C, kolumbijskiej marksistowskiej organizacji terrorystycznej, oraz amerykańskimi zakładnikami w toczącym się od blisko pięćdziesięciu lat konflikcie zbrojnym.W książce "Droga ku wolności" Gonsalves, Stansell i Howes po raz pierwszy opowiadają o sztuce przetrwania, przyjaźni i w końcu o ocaleniu, opisując pięć i pół roku, które spędzili jako więźniowie FARC.

Jaki? O tym będzie mówił ks. Marcin Marsollek na rekolekcjach w Winowie. Droga Ku Wolności jest na Facebooku.

W najbliższą sobotę z Wyspy Młyńskiej wystartuje rajd „Droga ku Wolności". Wystawa "Droga ku wolności" prezentowana będzie także od poniedziałku przez miesiąc na głównych dworcach kolejowych w Lublinie, Krakowie Wrocławiu. (PAP) autor: Katarzyna Krzykowska W drodze ku wolności, Londyn.

POWIĄZANE KSIĄŻKI