Origami dwojga istnień i psa

Origami dwojga istnień i psa - Krzysztof P. Łabenda | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof P. Łabenda
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Origami dwojga istnień i psa.pdf
ISBN
4313276584924

OPIS

Ludzki los bywa nieprzewidywalny. Kiedy traumy, koszmary i niebezpieczeństwa naznaczają codzienność, trudno uwierzyć w szczęśliwą odmianę. Przypadkowe zdarzenia mogą jednak modelować życie niczym artysta tworzący origami. Przekonają się o tym bohaterowie tej opowieści. Bożena Polańska jest emerytowaną policjantką. Od dłuższego czasu nękają ją koszmary. Nie można się dziwić, skoro podczas jednej z interwencji zastrzeliła bandytę i dwukrotnie uniknęła gwałtu. Jedynie jej koleżanka Magda wspiera ją w pokonywaniu lęków.Maciej Rawicz to utalentowany bankowiec, który poznał Bożenę za sprawą jej suczki - Mufy.

Ona boi się zaangażować Wprawdzie dla wszystkich wokół, włącznie z prokuraturą, jest jasne, że nie mogła postąpić inaczej, by uratować życie partnera, to kobieta nie umie pogodzić się z tym, że odebrała komuś życie. „Origami dwojga istnień i psa" to opowieść o życiu dwojga dojrzałych ludzi, o zbrodni, traumach i koszmarach. Origami dwojga istnień i psa - Duże pieniądze, nielegalne interesy i polityczne machinacje to tło, na którym rozgrywa się historia miłości dwojga ludzi po przejściach - byłej policjantki i byłego bankowca.

Origami dwojga istnień i psa - Krzysztof Piotr Łabenda. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI