Nie uciekaj

Nie uciekaj - Maja Drożdż | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Drożdż
WYMIAR
4,88 MB
NAZWA PLIKU
Nie uciekaj.pdf
ISBN
4883650864574

OPIS

Nikt nie ma tyle sił, by wiecznie uciekaćWyobraź sobie, że pewnego dnia tracisz wszystko i trafiasz do zupełnie obcego miejsca, w którym nie możesz mieć pewności, co przyniesie kolejny dzień. Bez pracy, pieniędzy, mieszkania ani rodziny – na łasce spotkanych przypadkowo ludzi. Tak właśnie rozpoczyna się historia Nicole, kobiety z przytłaczającym bagażem życiowych doświadczeń, która postanawia uciec ze swojego rodzinnego miasta, by spróbować poukładać sobie życie na nowo.Nie będzie to jednak proste. Nicole wpada w pułapkę własnych emocji, z której nie potrafi znaleźć rozsądnego wyjścia. Błądząc między nowo poznanymi mężczyznami, nie wie, któremu z nich może tak naprawdę zaufać. Czy skazana jest na wieczną ucieczkę – przed przeszłością, swoimi uczuciami i samą sobą?

Książka jest ciekawa i zaskakująca. Można przeczytać.

Co zrobić, żeby dzieci nie uciekały z domu? Gdzie nastolatek, który myśli o ucieczce, może szukać pomocy? Ucieczki to najczęstsza przyczyny zaginięć osób niepełnoletnich, dlatego od 2003 Fundację ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych prowadzi program profilaktyczny i edukacyjny „Nie uciekaj!", który ma on na celu ograniczenie liczby ucieczek z domu. Nie uciekaj to bolesna powieść o ucieczce przed przeszłością, trudną i bolesną, która ciąży i nie pozwala zaznać spokoju. O zmaganiu się ze swoimi słabościami i emocjami, o wewnętrznej rozgrywce z sobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI