Czteropalczaści. Seria Dzieci czystej krwi. Tom 1

Czteropalczaści. Seria Dzieci czystej krwi. Tom 1 - Marcin Masłowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Masłowski
WYMIAR
7,41 MB
NAZWA PLIKU
Czteropalczaści. Seria Dzieci czystej krwi. Tom 1.pdf
ISBN
3611537580631

OPIS

Prawdziwa siła kryje się w dążeniu do prawdy.Złoża melotu się wyczerpały. Bogowie z Ragnarok postanawiają wysłać swą potężną armię, by podbiła krnąbrne kopalnie.Na wieść o tym planie w Hrothgarze wybucha panika, a Ceremonia Krwi zostaje przełożona. Spodziewający się jej chłopcy muszą poczekać, zanim przesądzi się ich przeznaczenie.Mistrzowie wzywają na pomoc legendarnych Czteropalczastych, prowadzonych przez mężnego Xaviana. Pięciu chłopców, pod wodzą odważnego Ymira, postanawia uciec i dołączyć do wojowników. Wkrótce odkryją ukrywane przez wieki, prawdziwe związki Bogów, Mistrzów i Czteropalczastych.Tymczasem w niezdobytym mieście asasyni mrocznego klanu mordują króla, a widmo wojny staje się coraz bardziej realne. Czy młody, niedoświadczony następca tronu zdoła jej uniknąć?

Autor: Marcin Masłowski; ... Seria Dzieci czystej krwi.

Z debiutami bywa różnie i chociaż nie jestem do nich uprzedzona, mając tyle zaległości przy pisaniu recenzji postanowiłam skusić się i zobaczyć, co takiego przygotował dla nas Marcin Masłowski. Dzieci Czystej Krwi" zastanawiałam się, czy jest to powieść dla mnie. Z debiutami bywa różnie i chociaż nie jestem do nich uprzedzona, mając tyle zaległości przy pisaniu recenzji postanowiłam skusić się i zobaczyć, co takiego przygotował dla nas Marcin Masłowski. Dzieci czystej krwi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI