Arkada

Arkada - Aleksandra Kaptur | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Kaptur
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Arkada.pdf
ISBN
6375733479174

OPIS

Kiedy zło spowija świat, tylko najodważniejsi będą mogli mu się przeciwstawić.Wakacje dobiegają końca i czwórka przyjaciół: Emily, Magda, Michael i Wiktor szykuje się do rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego. Z dniem pierwszego września do ich klasy dołącza tajemnicza koleżanka o imieniu Anastazja, której niecodzienne zachowanie i ubiór od pierwszej chwili wzbudzają podejrzenia Emily. Nagle, w trakcie szkolnej akademii, cała piątka przenosi się do krainy, która w niczym nie przypomina współczesnego świata. Wkrótce stanie się jasne, że tym razem to nie sprawdziany i szkolne ploteczki będą dla nich najważniejsze... Odcięci od tak dobrze znanej im rzeczywistości, są zdani tylko na siebie i swoją nową rówieśniczkę, która okazuje się odważną wojowniczką, broniącą swego kraju przed siłami Królowej Ciemności. W prowadzonej przez nią walce stawką jest wolność nie tylko jednego państwa. Czy nastolatkowie będą potrafili przeżyć w świecie, gdzie ani dobra, ani zła magia nigdy nie zginęła, a na każdym kroku czyhają na nich przerażające stwory?

Sztuka XIX wieku [z uzupełnieniem o sztukę Śląska i Pomorza Zachodniego] Sztuka XIX wieku zajmuje w dziejach polskiej kultury i świadomości narodowej wyjątkowe miejsce. [...] 1000 DZIEŁ ARCHITEKTURY.

Zatorska 17, 34-100 Wadowice, Polska - Doskonała lokalizacja - pokaż mapę. Doskonała lokalizacja - oceniona na 9,6/10! (ocena na podstawie 109 opinii) Ocena dodana przez Gości po powrocie z obiektu Arkada Wadowice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI