Andyjski dysk

Andyjski dysk - Czesław Kierzk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Czesław Kierzk
WYMIAR
5,32 MB
NAZWA PLIKU
Andyjski dysk.pdf
ISBN
2972681005593

OPIS

W mrokach dziejów kryją się sekrety, o jakich nawet nie śniłeś.Pierwsza połowa lat 80. XX wieku. Tadeusz Nowak, młody polski etnograf i archeolog, wraz z innymi naukowcami wyjeżdża na wyprawę badawczą do Peru. Jej oficjalnym celem jest poszukiwanie ruin budowli wykonanych przez tajemniczy rdzenny lud. Wkrótce okaże się, że geniusze megalitycznej cywilizacji stworzyli coś, co wprawi wszystkich uczestników badań w osłupienie – niezwykłe pojazdy napędzane energią słoneczną. To odkrycie może zmienić całkowicie sposób, w jaki do tej pory postrzegano geologiczną przeszłość Ziemi. Tadeusz zdobywa poszlaki, że współorganizator wyprawy doktor Armstrong wykonuje jakąś tajemniczą misję mającą na celu pozyskanie starożytnych rozwiniętych technologii i wykorzystanie ich do niecnych celów. Od tego momentu polski badacz zaczyna robić wszystko, by zmylić tropy fizyka jądrowego i dowiedzieć się więcej o jego planach.

Tadeusz Nowak, młody polski etnograf i archeolog, wraz z innymi naukowcami wyjeżdża na wyprawę badawczą do Peru. W mrokach dziejów kryją się sekrety, o jakich nawet nie śniłeś.Pierwsza połowa lat 80. XX Ebook - Andyjski dysk - Czesław Kierzk.

Nie myliłam się. Podróż razem z Tadeuszem Nowakiem, polskim badaczem starożytnych cywilizacji i jego przyjaciółmi okazała się bardzo ekscytująca. Andyjski dysk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI