Zamek w chmurach

Zamek w chmurach - Diana Wynne Jones | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diana Wynne Jones
WYMIAR
4,95 MB
NAZWA PLIKU
Zamek w chmurach.pdf
ISBN
2418800702373

OPIS

Daleko na południu Ingarii, w Sułtanatach Raszputu, w mieście zwanym Zanzib mieszkał młody i niezbyt zamożny sprzedawca dywanów o imieniu Abdullah. Młodzieniec uwielbiał marzyć. Żył beztrosko, aż pewnego dnia nieznajomy sprzedał mu zaczarowany dywan. Tej nocy dywan zaniósł go do magicznego ogrodu. Tam Abdullah poznał i zakochał się w pięknej księżniczce. Niestety nie dane im było żyć długo i szczęśliwie, a przynajmniej nie od razu…Zamek w chmurach to drugi tom trzyczęściowego cyklu, rozpoczętego przez kultowy Ruchomy zamek Hauru.

Leciał tylko na antenie Canal+. Gdyby ktoś cudem posiadał film "Zamek w chmurach" (jak i inne dubbingi) w wersji z polskim dubbingiem robionym na zlecenie Canal+ to prosiłbym o kontakt. Lego 41078 Elves Zamek w Chmurach Skyry od 2499,00 zł Opinie Klocki Plastikowe, Z serii Lego Elves, Dla dziewczynek, Dla ucznia (6 lat).

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Nowa Baśń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI