George i tajny klucz do wszechświata

George i tajny klucz do wszechświata - Stephen Hawking | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen Hawking
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
George i tajny klucz do wszechświata.pdf
ISBN
7765191638337

OPIS

Znany fizyk i bestsellerowy autor Stephen Hawking i jego córka Lucy w swojej fascynującej książce wyjaśniają czytelnikom w każdym wieku, czym jest wszechświat.Ucieczka Freddy’ego, niesfornej świnki George’a, staje się początkiem niezwykłej przygody. Chłopiec poznaje swoich sąsiadów, Annie i jej ojca Erica, a dzięki nim i superinteligentnemu komputerowi Kosmosowi tajemnice wszechświata, począwszy od atomów, poprzez planety i ich księżyce, gwiazdy, galaktyki, na czarnych dziurach skończywszy. Wyrusza w podróż do najodleglejszych zakątków wszechświata.Co by się jednak stało, gdyby Kosmos dostał się w nieodpowiednie ręce? George, Annie i Eric nie zamierzają się o tym przekonywać. Wynika z tego wspaniała przygoda, która w prosty sposób wyjaśnia tajemnice nauki.

Książka George i tajny klucz do wszechświata z wysyłką za granicę George i tajny klucz do wszechświata to pierwszy tom z serii. Poznajemy w nim George'a, chłopaka, który wychowuje się w bardzo ekologicznym domu.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! George i tajny klucz do wszechświata - Opis i dane produktu. Znany fizyk i bestsellerowy autor Stephen Hawking i jego córka Lucy w swojej fascynującej książce wyjaśniają czytelnikom w każdym wieku, czym jest wszechświat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI