Domek. Tom 2

Domek. Tom 2 - Adrianna Szymańska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrianna Szymańska
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
Domek. Tom 2.pdf
ISBN
8949658557108

OPIS

Czy da się ochronić najbliższych przed nimi samymi?Największa tajemnica Ady w końcu wyjdzie na jaw. Jej niewłaściwa decyzja z przeszłości może zniszczyć beztroskę i radość Domku. Członkowie rodziny staną przed wielkim wyzwaniem – będą musieli zmierzyć się z wrogiem, który jest wśród nich...W drugim tomie „Domku” powracamy do nieśmiertelnej Ady i jej sekretów, obserwujemy także nowe pokolenia, które zabierają nas w mury liceum, czyli w szalony świat muzyki i śmiechu, ale też buntu, agresji, uzależnień, zakazanej miłości i poszukiwania siebie.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

5 /5 ... Domki typu Brda są projektowane także o większej powierzchni (nawet 100 m 2). Domki Brda są budowane najczęściej z drewna, mogą być oferowane w wersji z prefabrykatów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI