Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera

Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera - George R.R. Martin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
George R.R. Martin
WYMIAR
12,37 MB
NAZWA PLIKU
Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera.pdf
ISBN
2018955688137

OPIS

„Moją bronią jest mój umysł. Brat ma swój miecz, król Robert ma młot, a ja mam umysł… umysł zaś potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia, jeśli, oczywiście, ma zachować ostrość”.Krótki i rzeczowy. Taki jest Tyrion. Oto najlepsze, najzabawniejsze, najbardziej nieprzyzwoite i najmądrzejsze powiedzonka miniaturowego Machiavellego - karła o mózgu wielkości całej planety i sercu ze zmatowiałego złota.„Najlepsze są kłamstwa przyprawione odrobiną prawdy”.Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera to najlepszy prezent dla fanów Pieśni lodu i ognia George’a R. R. Martina oraz serialu Gra o tron: zbiór przewrotnych powiedzeń niezrównanego Krasnala z Casterly Rock, z ilustracjami, których autorem jest Jonty Clark!

Taki jest Tyrion. Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera. 539 osób lubi to.

a jego mądrości z pewnością przydadzą się każdemu w tych ciekawych czasach - choćby do poprawy humoru! A dziś 3 egzemplarze zbioru jego „Aforyzmów i mądrości" do wygrania. Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera "Moją bronią jest mój umysł. Brat ma swój miecz, król Robert ma młot, a ja mam umysł? umysł zaś potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia, jeśli, oczywiście, ma zachować ostrość". Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera - coś dla fanów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI