Wybór bajek i satyr (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Wybór bajek i satyr (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Ignacy Krasicki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ignacy Krasicki
WYMIAR
11,1 MB
NAZWA PLIKU
Wybór bajek i satyr (wydanie z opracowaniem i streszczeniem).pdf
ISBN
8811717729530

OPIS

Treść książki oraz dokładne, wyczerpujące opracowanie pisane specjalną czcionką ułatwiającą szybkie czytanie. Jest więc: ciekawie napisana biografia pisarza, kalendarium jego życia i twórczości, szczegółowy plan wydarzeń, plan losów głównego bohatera, wyczerpująca charakterystyka postaci, interpretacja treści. Absolutną nowością jest indeks komentarzy do tekstu. Na marginesach poszczególnych stron oznaczone są fragmenty, w których jest mowa o czasie, miejscu akcji, poszczególnych bohaterach, najważniejszych wydarzeniach, scenach, opisach, motywach i symbolach występujących w książce. Spis tych informacji wraz z numerami odpowiednich stron pomoże łatwo odnaleźć potrzebny fragment i cytat.

Wydanie Wyboru bajek i satyr kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Opis: Monachomachia - Ignacy Krasicki.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Wybór bajek i satyr". Kup teraz na Allegro.pl za 4,42 zł - Wybór bajek i satyr (Żona modna i inne...) z miasta Poznań. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI