Sięgaj jak najdalej

Sięgaj jak najdalej - David Epstein | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Epstein
WYMIAR
3,71 MB
NAZWA PLIKU
Sięgaj jak najdalej.pdf
ISBN
9219396262959

OPIS

Dlaczego ludzie o szerokich zainteresowaniach wygrywają w wyspecjalizowanym świecieCo, jeśli wszystko, czego nas uczono o osiągnięciu sukcesu w życiu, było nieprawdziwe?„Zacznij jak najwcześniej, skup się na jednym, bądź wydajny” – słyszymy te rady od dzieciństwa.Tymczasem przełomowa książka Davida Epsteina świadczy o czymś zupełnie innym. Na przykładzie słynnych sportowców, naukowców i artystów pokazuje, że kluczem do sukcesu jest nie wąska specjalizacja, nieustanne ćwiczenia i poświęcenie całego życia zgłębianiu konkretnej dziedziny wiedzy, lecz rozwijanie w sobie wielu umiejętności i interesowanie się różnymi, często odmiennymi, dyscyplinami.Okazuje się, że generaliści – osoby uzdolnione w wielu dziedzinach – wyróżniają się kreatywnością i zdolnością do łączenia ze sobą nieoczywistych elementów. Późno rozwijają w sobie nowe umiejętności, nie boją się porażek i niepowodzeń, często zmieniają swoje zainteresowania i właśnie dlatego odnoszą sukces, bo szerokie horyzonty, bogate doświadczenie i zdolność do patrzenia na problem z różnych perspektyw stają się szczególnie cenne w coraz bardziej wyspecjalizowanym i skomputeryzowanym świecie.

DODAJ RECENZJĘ David Epstein - Sięgaj jak najdalej. Dlaczego ludzie o szerokich zainteresowaniach wygrywają w wyspecjalizowanym świecie Tomasz Popławski 3 miesiące temu Co, jeśli wszystko, czego nas uczono o osiągnięciu sukcesu w życiu, było nieprawdziwe? ... Sięgaj jak najdalej.

Dlaczego ludzie o szerokich zainteresowaniach wygrywają w wyspecjalizowanym świecie - David Epstein eBooks (PDF, ePub, Mobi) GRATIS, Co, jeśli wszystko, czego nas uczono o osiągnięciu sukcesu w życiu, było nieprawdziwe? „Zacznij jak najwcześniej, skup się na jednym, bądź wydajny... Opis: Sięgaj jak najdalej. Dlaczego ludzie o szerokich zainteresowaniach wygrywają w wyspecjalizowanym świecie - Epstein David.

POWIĄZANE KSIĄŻKI