Potwory

Potwory - Anna Potyra | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Potyra
WYMIAR
4,64 MB
NAZWA PLIKU
Potwory.pdf
ISBN
1589694568582

OPIS

W warszawskim lasku miejskim zostają odnalezione zwłoki kobiety. To wschodząca gwiazda polskiej sceny operowej. Piękna, młoda i utalentowana. I… poliamorystka. Uważała, że można kochać więcej niż jedną osobę, że pozostawanie w związkach otwartych może je wzbogacać. Nie miała wrogów, wszyscy mówią o niej dobrze.A jednak została brutalnie zamordowana…Obraz miejsca zbrodni nie pozostawia wątpliwości. Takiego czynu mogła dokonać jedynie osoba ogarnięta szałem nienawiści. Tylko do kogo była ona skierowana? Do zamordowanej kobiety, dlatego że jej talent był dla kogoś zagrożeniem? Dlatego że była wyznawczynią poliamorii, czy do kobiet w ogóle?Czy odkrycie sekretów życia śpiewaczki pozwoli wyjaśnić tajemnicę jej śmierci? A może w Warszawie zaczęła grasować bestia, dla której zabicie drugiego człowieka nie znaczy nic w obliczu zaspokojeniu chorych popędów?

Trzeba im zostawić lampkę, przytulić, pocieszyć, a czasem mówią wprost: mamo potwór! Potworów można szukać, a można po prostu zagonić potwory do szafy aby poszły spać :) I o tym właśnie jest ta gra kooperacyjna. Aplikacje Fandomu Miej swoje ulubione fandomy zawsze pod ręką, a nigdy niczego nie przegapisz. D&D Beyond Jak podkreślił, zostały wyhodowane potwory silniejsze od państw, które nie poddają się żadnej legislacji i grają na nosie nawet najpotężniejszym państwom, jak USA.

Ktoś, kto może powiedzieć „po mojemu albo wcale." Ktoś, z kim negocjuje się szybko i boleśnie, bo traktuje Cię jak ofiarę. Potwory straszą dzieci, bo to ich praca, ale w rzeczywistości panicznie się ich boją. Pewnego razu do ich świata trafia dziewczynka, która nie czuje przed nimi strachu. Pokonanie potwora przez elektrycerza Antymata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI