Obsługiwałem angielskiego króla

Obsługiwałem angielskiego króla - Bohumil Hrabal | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bohumil Hrabal
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Obsługiwałem angielskiego króla.pdf
ISBN
3703386368543

OPIS

Nowa edycja książki Obsługiwałem angielskiego króla ukazuje się z okazji wyjątkowego spotkania literatury i filmu: po ponad trzydziestu latach od napisania doczekał się ekranizacji jeden z najsłynniejszych utworów Bohumila Hrabala. Z prozą czeskiego mistrza po raz kolejny zmierzył się z powodzeniem Jiri Menzel, reżyser m.in. legendarnych Pociągów pod specjalnym nadzorem (Oscar dla filmu obcojęzycznego w 1967 roku) i Postrzyżyn.

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Obsługiwałem angielskiego króla" będzie zatem drugą adaptacją Hrabala na tej scenie. Jan Dziecię, główny bohater tej opowieści, znalazłszy się w obliczu nieuchronnej śmierci rozpatruje swoje życiowe sukcesy i klęski.

Ze wzruszeniem wspomina swój talent do zarabiania pieniędzy i pierwsze doświadczenia seksualne. Oprócz tego nauczył się marzyć o sukcesie ... Społeczność .

POWIĄZANE KSIĄŻKI