Koniec wszystkiego

Koniec wszystkiego - Katie Mack | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katie Mack
WYMIAR
5,88 MB
NAZWA PLIKU
Koniec wszystkiego.pdf
ISBN
6193438942148

OPIS

Jedna z największych wschodzących gwiazd w światowej astrofizyce w przystępny i błyskotliwy sposób przedstawia pięć sposobów, w jaki Wszechświat może się zakończyć, oraz w trakcie fascynującego opisu każdego z tych scenariuszy omawia najważniejsze pojęcia w kosmologii.Wiemy, że Wszechświat miał początek. Wraz z Wielkim Wybuchem zmienił się ze stanu niewyobrażalnej gęstości w wszechobejmującej kosmicznej kuli ognia do gotującego się płynu materii i energii, kładąc podwaliny dla wszystkiego, od czarnych dziur po pewną skalistą planetę krążącą wokół gwiazdy w pobliżu krawędzi galaktyki spiralnej, na której narodziło się jedyne życie, jakie dotąd znamy. Ale co stanie się z Wszechświatem na końcu historii? I co to dla nas znaczy teraz?Prowadząc nas przez najnowsze ustalenia astrofizyki i główne koncepcje w mechanice kwantowej, kosmologii, teorii strun i wiele innych, Koniec wszystkiegow szalenie zabawny i zaskakująco optymistyczny sposób dociera do najdalszych zakątków wszystkiego, co wiemy o kosmosie.„Niezwykła książka, niebywale poszerzająca umysł. Katie Mack przypomina o naszym miejscu w nieogarnionym kosmosie”.James Gleick, trzykrotny zdobywca Nagrody Pulitzera„Ekscytująca wycieczka po potencjalnych scenariuszach kosmicznej zagłady... Zaraźliwy entuzjazm dr Mack do przekazywania w przystępny sposób trudnych zagadnień kosmologii czyni tę książkę absolutnie wyjątkową”.„Wall Street Journal”

10/10. Koniec wszystkiego (6169182) - Katie Mack - Książka, recenzja, streszczenie Koniec wszystkiego Katie Mack. Wydawnictwo: Zysk i S-ka Data wydania: 2020-11-24 Kategoria: Popularnonaukowe ISBN: 9788382020748 Liczba stron: 350 Tytuł oryginału: The End of Everything .

Postrecenzje, egotyzm, poezja bruku. Pogranicza, peryferia i transgresje.... Koniec Wszystkiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI