Cyferki, czyli wierszyki o cyferkach

Cyferki, czyli wierszyki o cyferkach - Urszula Kamińska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Kamińska
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Cyferki, czyli wierszyki o cyferkach.pdf
ISBN
8617060533856

OPIS

Cyferki, czyli wierszyki o cyferkach to wspaniała książeczka do odkrywania tajników matematyki. Zostały w niej dokładnie opisane cyferki od 1 do 9 wraz z przedstawieniem sposobu ich zapisywania. Kolejno przedstawiono liczby do 20, 100, 1000 i coraz większe - aż do cyfr olbrzymów! Dodatkowo zostały opisane dni tygodnia, miesiące, dni w roku, sposób liczenia czasu, ważenia - słowem wszystko, co tylko da się policzyć. Dzięki tej książeczce nawet najmłodsze dzieci poznają kształt cyfr i nauczą się liczyć. Każdej cyferce towarzyszy też wesoły wierszyk!

Zostały w niej dokładnie opisane cyferki od 1 do 9 wraz z przedstawieniem sposobu ich zapisywania. Kolejno przedstawiono liczby do 20, 100, 1000 i coraz większe - aż do cyfr olbrzymów! Dodatkowo zostały opisane dni tygodnia, miesiące, ... Cyferki, czyli wierszyki o cyferkach to wspaniała książeczka do odkrywania tajników matematyki.

Zostały w niej dokładnie opisane cyferki od 1 do 9 wraz z przedstawieniem sposobu ich zapisywania. Kolejno przedstawiono ... Cyferki, czyli wierszyki o cyferkach to wspaniała książeczka do odkrywania tajników matematyki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI