Ania z Zielonego Wzgórza

Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Maud Montgomery
WYMIAR
4,68 MB
NAZWA PLIKU
Ania z Zielonego Wzgórza.pdf
ISBN
6458517407959

OPIS

Poznaj uroczą bohaterkę, Anię Shirley, która w wieku jedenastu lat trafia na Zielone Wzgórze. Ta książka, do której piękne ilustracje przygotowała utalentowana hiszpańska artystka, Ana García, opowiada o losach rudowłosej dziewczynki o wielkim sercu i nieprzeciętnej wyobraźni. Dzieło Lucy Maud Montgomery, zaliczone do klasyki literatury dla dzieci i młodzieży, stało się ulubioną lekturą kolejnych pokoleń młodych czytelników. Odkryj świat niezwykłej bohaterki, pełen wzruszeń, humoru i niezapomnianych przeżyć!

Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani? Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani? Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley! Rozwiąż test! Akcja „Ani z Zielonego Wzgórza: rozgrywa się przede wszystkim w niewielkiej miejscowości Avonlea, położonej na Wyspie Księcia Edwarda, na Zielonym Wzgórzu - domu rodzeństwa Cuthbertów, a także w hotelu w Białych Piaskach oraz w Carmody, gdzie przez rok studiowała główna bohaterka. 'Ania z Zielonego Wzgórza' bohaterowie? Napisz mi wszystkich bohaterów którzy wystapili w tej powieści nawet tych którzy wystapili jeden raz.! proszę pomóż mi!;/ dam ;n.A.j' za najlepszą odp.!please Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-05-08 20:11:55 1 ocena ... "Ania z Zielonego Wzgórza" to początek liczącego aż 10 tomów cyklu powieściowego pióra Lucy Moud Montgomery. Rudowłosa, piegowata Ania, błąka się po domach dziecka i kolejnych rodzinach zastępczych, by w końcu, przez pomyłkę, trafić na Zielone Wzgórze, pod skrzydła rodzeństwa Cuthbert - Maryli i Mateusza. Ania Shirley - główna bohaterka powieści, poznajemy ją gdy w wieku jedenastu lat przybywa na Zielone Wzgórze i mimo pomyłki zostaje adoptowana przez Marylę i Mateusza Cuthbertów.

Nieprzyjemny żart Gilberta 10. Omyłkowe dosypanie kropli do soku Diany 11.

POWIĄZANE KSIĄŻKI