Pakiet: Ścieżka Kruczej Łapy. Cykl Wojownicy. Manga. Tom 8-10

Pakiet: Ścieżka Kruczej Łapy. Cykl Wojownicy. Manga. Tom 8-10 - Erin Hunter | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erin Hunter
WYMIAR
10,13 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Ścieżka Kruczej Łapy. Cykl Wojownicy. Manga. Tom 8-10.pdf
ISBN
4487160552778

OPIS

Krucza Łapa odnalazł spokój na farmie, z dala od lasu i pazurów Tygrysiej Gwiazdy. Jest pewien, że odejście od klanów było dobrą decyzją i cieszy siężyciem u boku swojego najlepszego przyjaciela, Jęczmienia. Ale gdy piątka kotów z siedliska Dwunożnych przybywa do stodoły w poszukiwaniu schronienia,spokój Kruczej Łapy zostaje zburzony. Kocur zostaje zmuszony by zwrócić się o pomoc do dawnego przyjaciela, Ognistej Gwiazdy. Jednak Klan Pioruna ma swoje problemy – Klan Krwi atakuje jego terytorium. Czy wspólnymi siłami uda się odpędzić Klan Krwi i przegonić włóczęgów z farmy?

Manga VIII-X. Trylogia: Wyjątkowe kolekcje książek, prenumeraty czasopism, unikatowe publikacje.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Sprawdź wszystkie książki Erin Hunter.

POWIĄZANE KSIĄŻKI