O psie, który jeździł koleją (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

O psie, który jeździł koleją (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Roman Pisarski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roman Pisarski
WYMIAR
12,39 MB
NAZWA PLIKU
O psie, który jeździł koleją (wydanie z opracowaniem i streszczeniem).pdf
ISBN
4307563552887

OPIS

Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Historia o psie, który jeździł koleją wydarzyła się naprawdę. Lampo mieszkał we Włoszech, potrafił podróżować pociągami i dojechać tam, gdzie chciał. Jego losy opisał Roman Pisarski i to dzięki niemu dzieci w Polsce mogą poznać tego wyjątkowego psa. To opowieść o prawdziwej przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem, opowiada o przywiązaniu i poświęceniu. O psie, który jeździł koleją to wzruszająca i pouczająca lektura, która nikogo nie pozostawi obojętnym. Książka po raz pierwszy dostępna w wersji z opracowaniem! Serdecznie polecamy!

Opis pięknych włoskich miasteczek i rozpościerającego się nad tym krajem nieba. Opis. Historia o psie, który jeździł koleją wydarzyła się naprawdę.

Wydanie w twardej oprawie gwarantuje trwałość książki i Książka po raz pierwszy dostępna w wersji z opracowaniem! Serdecznie polecamy! O psie, który jeździł koleją z opracowaniem - książka. Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją. - „O psie, który jeździł koleją" jest historią, która dzieje się we Włoszech w latach sześćdziesiątych XX wieku. - Głównym miejscem akcji jest niewielka stacja kolejowa w Marittimie oraz dom zawiadowcy stacji w Piombino.

POWIĄZANE KSIĄŻKI