Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci

Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci - Aleksandra Jastrzębowska-Jasińska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Jastrzębowska-Jasińska
WYMIAR
7,27 MB
NAZWA PLIKU
Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci.pdf
ISBN
2523858987735

OPIS

Wiersze logopedyczne na każdą głoskę! Przedstawimy wyjątkową książkę, która zawiera starannie opracowane przez logopedów wiersze, pomocne w dynamicznym procesie nabywania mowy. Każdy wiersz opatrzony jest wskazówkami, jak należy ćwiczyć narządy artykulacyjne, by wymowa stała się poprawna. Książka będzie idealną pomocą dla rodziców, logopedów i terapeutów. Jama gębowa ćwiczy słowa to książka dedykowana dla dzieci już od 2. roku życia do 5. roku życia. Zawiera wiersze z onomatopejami dla maluszków, jak i utwory dla starszych dzieci na każdą głoskę, a nawet utwory do terapii jąkania. Wszystko z dużą dozą humoru, opatrzone genialnymi ilustracjami Artura Gulewicza. Książka dla każdego rodzica i logopedy!

Zawiera wiersze z onomatopejami dla maluszków, jak i utwory dla starszych dzieci na każdą głoskę, a nawet utwory do terapii jąkania . Jama gębowa ćwiczy słowa to książka dedykowana dla dzieci już od 2. roku życia do 5.

Okładka twarda Rok wydania 2020. Książeczka Jama gębowa ćwiczy słowa to znakomita pomoc urozmaicająca terapię logopedyczną, stanie się przydatna pomocą zarówno dla logopedów, jak i nauczycieli i rodziców. Znajdują się w niej wierszyki do utrwalania wielu głosek języka polskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI