Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie (wydanie 3 poszerzone)

Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie (wydanie 3 poszerzone) - Marcin Żmigrodzki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Żmigrodzki
WYMIAR
4,7 MB
NAZWA PLIKU
Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie (wydanie 3 poszerzone).pdf
ISBN
3790225034832

OPIS

Gdy życie stawia Cię wobec PROJEKTU……albo nawet - projektów, ponieważ właśnie zostałeś menedżerem, który będzie odpowiedzialny za ich realizację. Czy wiesz, jaką najbezpieczniejszą decyzję możesz wtedy podjąć? Odpowiedź jest prosta: nie podejmować wyzwania! Zrezygnować, poddać się, odmówić pełnienia zaszczytnej funkcji. Co byłoby bez sensu, ponieważ praca projektowa, choć na początku faktycznie bywa sporym wyzwaniem, jest ciekawa, rozwijająca i - co ważne - z każdym kolejnym zrealizowanym projektem zostawia z poczuciem dobrze wykonanego zadania.Ze względu na wysoką wydajność tego sposobu realizowania zadań coraz więcej firm i branż przestawia się na działanie na projektach. Nawet jeśli w tej chwili jeszcze bardzo nie chcesz, to już za moment możesz nie mieć wyjścia. A skoro przed zarządzaniem projektami nie uciekniesz, to może po prostu nauczysz się, jak robić to dobrze i skutecznie? Poznaj projektową terminologię i metodykę. Dowiedz się, jak prowadzi się projekt oraz zespół projektowy. Zobacz, jak działają najskuteczniejsi - ta książka krok po kroku wprowadzi Cię w sztuczki i chwyty stosowane przez doświadczonych menedżerów.

Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie" ma raptem 214 stron , ale po przeczytaniu jej mam wrażenie, że nie ma w niej dziur. Nie pozostawia braków do uzupełnienia, skupia się na sednie, na tym, co wartościowe i istotne, co naprawdę niezbędne bez zbędnego owijania w bawełnę. Zarządzanie projektami dla początkujących.

... Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie ... Zarządzanie projektami dla początkujących.

POWIĄZANE KSIĄŻKI