Będzie dobrze

Będzie dobrze - Tomasz Woroniak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Woroniak
WYMIAR
8,1 MB
NAZWA PLIKU
Będzie dobrze.pdf
ISBN
5381221172360

OPIS

Fani piłki nożnej zapewne kilkukrotnie złapią się za głowę, ale spokojnie, „Będzie dobrze”. Rzodkiewicz i Woroniak we własnej wizji Mistrzostw świata w Piłce Nożnej z 2014 roku nie zaglądają za kulisy, czy do portfeli, a skupiają się na sugestywnym odtworzeniu powiedzenia, że dla Brazylijczyków ten sport to religia. Alternatywna historia, w której Canarinhos dostają łupnia, a narodowym problemem staje się kon?ikt między dyrektor sportową a dobrym duchem zespołu, to historia której nie powstydziliby się twórcy serialu „Black Mirror”. Lektura „Będzie dobrze” jest lepsza niż niejedna transmisja meczu.

Występy zostały zaplanowane na wiosnę tego roku. Pierwszy ma odbyć się 20 marca w Gdańsku, a ostatni 28 kwietnia w Kielcach.

Tap to unmute. If playback doesn't begin shortly, try restarting your device.

POWIĄZANE KSIĄŻKI