Władza seksu

Władza seksu - Krzysztof Łaziński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Łaziński
WYMIAR
9,77 MB
NAZWA PLIKU
Władza seksu.pdf
ISBN
2281975309553

OPIS

„Temat seksu nie powinien być tematem TABU”Oto odpowiedź na wszystkie nadęte poradniki, na nudne rozprawy medyczne dotyczące fizjologii oraz na przestarzałe książki dawnych autorytetów! Piotr Łaziński dzieli się z czytelnikiem mądrością życiową bez wchodzenia na piedestał. Mówi jako zwykły człowiek do zwykłych ludzi i walczy z przekonaniem, że seks jest czymś wstydliwym.Jednocześnie nie sprowadza seksu do roli narzędzia reprodukcji. Stawia na pierwszym miejscu dbałość o relację i partnera. W końcu za udany seks odpowiedzialne są nie tylko popęd i fizyczna atrakcyjność. „Przestańmy wszyscy być niezadowoleni, zrzędliwi i zabierzmy się za pielęgnację siebie i swoich związków...”Całości szczególnej barwy nadają zabawne anegdoty z życia erotycznego autora oraz język, w którym roi się od łóżkowej pikanterii. Te dwa elementy tworzą wystrzałową całość ? książkę, którą połykamy w jeden dzień, a później mamy ochotę wskoczyć do łóżka, żeby sprawdzić, czy autor miał rację…Oddajemy w Wasze ręce książkę obowiązkową dla miłośników seksu w każdym wieku!

W duszy wciąż mam 18 lat, a i ciało także całkiem niezłe i niejeden ... Książka Władza seksu do kupienia na multiszop.pl za jedyne 24,72 zł (Rabat 38%). Autor: Krzysztof Łaziński, wydawnictwo: Borgis. Książka Władza seksu - Krzysztof Łaziński Temat seksu nie powinien być tematem TABUOto odpowiedź na wszystkie nadęte poradniki, na nudne rozprawy medyczne dotyczące fizjologii oraz na przestarzałe książki dawnych autorytetów!...

Autor: ŁAZIŃSKI KRZYSZTOF. ISBN 978-83-66616-00-4.

POWIĄZANE KSIĄŻKI