Niewidzialny front

Niewidzialny front - Tomasz Rezydent | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Rezydent
WYMIAR
11,63 MB
NAZWA PLIKU
Niewidzialny front.pdf
ISBN
5472655638458

OPIS

Zapiski lekarza z pierwszej linii walki z koronawirusem, strachem i paniką.Sięgając po tę książkę, poczujesz zapach szpitala, strachu i śmierci!„Ta historia działa się na moich oczach. W moim dzienniku znajdziecie zarówno humor, niekiedy czarny, jak i tragiczne historie, które zapadły mi w pamięć. Absurdy organizacyjne, niekończące się dyżury, zagadki medyczne, jak również jedyne w swoim rodzaju relacje pomiędzy personelem medycznym w akcji. To także opowieści o pacjentach, którzy przeżyli koronawirusa bądź też znaleźli się w szpitalu zakaźnym zupełnie przypadkiem, na skutek spychologii i paniki, oraz tych, którym nie udało się pokonać tej strasznej choroby.Chciałem pokazać, jak było naprawdę, niezależnie od narracji medialnej, propagandy sukcesu czy «koronaspiskowców» niewierzących w epidemię. Przeczytacie tu o tym, co działo się po przekroczeniu progu naszego jednoimiennego szpitala, czyli o rzeczach, których nie dowiecie się z żadnego innego źródła" - Tomasz Rezydent.

Sięgając po tę książkę, poczujesz zapach szpitala, strachu i śmierci! „Ta historia działa się na moich oczach. Niewidzialny Front. Autor odkrywa owiany legendami i mitami tajemniczy świat kobiet pozostających na usługach wywiadów bądź pracujących na ich rzecz.

Ministerstwa Obrony Narodowej, %c 1978. 300 %a 425, [3] s.

POWIĄZANE KSIĄŻKI